15 czerwca 2013 roku w Skawinie odbyły się Mistrzostwa Województwa Małopolskiego w kategorii wiekowej Skrzatów. Wystartowała w nich trójka uczestników programu FUNdamenty reprezentujących Uczniowski Klub Sportowy „Matt” z Krakowa: Anna Kopacka, Bartłomiej Susuł, Paweł Kopacki.

Bartłomiej Susuł po bardzo dobrym turnieju w ostatnim spotkaniu uległ minimalnie w walce o 2 miejsce i został Drugim Wicemistrzem Województwa Małopolskiego. Paweł Kopacki po porażce w pierwszym spotkaniu, w każdym kolejnym grał coraz lepiej i z turnieju pocieszenia (w którym można było zająć drugie miejsce) został wyeliminowany dopiero przez klubowego kolegę, Bartka i zajął ostatecznie 8 miejsce. W  turnieju chłopców wystartowało 24 zawodników.

Świetnie zaprezentował się w Mistrzostwach Województwa debel Susuł-Kopacki. Chłopcy po pięknym pojedynku półfinałowym i finałowym odebrali puchary i medale za 2 miejsce.

Bez respektu dla starszych rywalek do zawodów przystąpiła Anna Kopacka, która w kategorii wiekowej skrzatek będzie startowała jeszcze przez dwa kolejne sezony. Ania wygrała jedno spotkanie i zajęła 4 miejsce.

Ania, Paweł i Bartek bardzo lubią grę w tenisa stołowego i z zapałem uczą się nowych sposobów „czarowania” przeciwnika za pomocą rakietki i pingpongowej piłeczki.