Po warsztacie w Krakowie PDF Drukuj Email
Wpisał: Jerzy Grycan   
02.06.2010.

Po dwudniowym warsztacie w Krakowie

 

8-9 maja w obiektach AWF Kraków odbył się dwudniowy warsztat integralnego tenisa stołowego. Szkolenie odbyło się na zaproszenie mgr Magdaleny Górowskiej i działu doskonalenia kadr trenerskich AWF Kraków . Oto co powiedzieli po warsztacie uczestnicy:

„Super zajęcia – inspiracja do prowadzenia zajęć jako instruktor, zwracanie uwagi na szczegóły, to bardzo ważne w całym procesie szkolenia, to sobie uświadomiłem. Brakło czasu na technikę prowadzenia podstawowych uderzeń, na poczucie tego. Szkoda, że to tylko 2 dni. Chętnie skorzystam ze szkolenia w Warszawie. Dziękuję bardzo. P.s. więcej tak pozytywnie nastawionych ludzi”.

„Bardzo zadowolony jestem z prowadzenia kursu przez p. Jerzego. Sposób przekazywania swej wiedzy jasny, przystępny, zrozumiały, powodujący myślenie. Sprawia Panu wielka radość, że się Pan może podzielić swoją wiedzą z innymi co chcą ją przyjąć”.

„Dużym plusem jest ogromna wiedza merytoryczna oraz umiejętność jej przekazywania. Informacje przekazywane są w sposób jasny i nie ma najmniejszego problemu z ich interpretacją. Wiadomości, które uzyskałem będą pomocne nie tylko przy prowadzeniu  zajęć z tenisa stołowego, ale również w treningu piłki nożnej, które prowadzę z dziećmi. Dziękuję”.

„Podobały mi się ćwiczenia, które przygotowywały nas do bycia trenerami. Korygowanie błędów, uczenie jak być dobrym trenerem i jak prawidłowo nauczać. Oprócz tego zajęcia były naprawdę ciekawe i dobrze zorganizowane”.

„Bardzo podobało mi się wyjaśnienie zagadnienia pierwszego treningu i pierwszego miesiąca trenowania. Było to jasne i klarowne. Zajęcia zwiększają świadomość psychiczna zawodnika. Rozjaśniają wątpliwości. To co można ulepszyć, więcej praktyki niż teorii”.

„Podobały mi się zajęcia na sali gimnastycznej, prowadzenie zajęć, jak nauczać gry w tenisa stołowego dzieci, jak je motywować do zajęć. Podsumowując zajęcia – były bardzo ciekawe, moja wiedza na temat tenisa została wzbogacona. Za przekazanie ciekawych informacji bardzo dziękuję”.

„Podobało mi się pozytywne spojrzenie na możliwości rozwoju oraz pasja działania. Wolałbym więcej ćwiczeń z tenisa stołowego kosztem wstępu ogólnego”.

„Zajęcia te były dla mnie wielką podróżą w głąb człowieka, jego systemu wartości oraz sposobów działania. Pasja z jaka były prowadzone powodowała u mnie przyjęcie informacji niemal bezkrytycznie. Życzę sobie, aby każdy wykładowca prowadził tak zajęcia. Dziękuję”.

„Rewelacyjne przekazywanie informacji zarówno na poziomie szkolenia wstępnego jak i mistrzowskiego. Doskonałe zmotywowanie słuchaczy do zrozumienia i zachęcenia życia z tenisem stołowym. Wspaniała psychologiczno-pedagogiczna analiza zarówno zawodowców jak i ludzi mniej związanych ze sportem. Z 2-dniowego kursu jestem bardzo zadowolony!!”.

Też Wam wszystkim bardzo serdecznie dziękuję. To była naprawdę przyjemność współpracować z Wami.

Proszę pomóż mi udoskonalić integralny tenis stołowy! Odpowiedz mi na kilka pytań!

JG


Dodaj do Ulubionych (636) | Zacytuj ten artykuł na twojej stronie | Odsłon: 4085

Bądź pierwszym, komentującym ten artykuł
Komentarz RSS

Napisz Komentarz
  • Proszę utrzymaj temat wiadomości związany z przedmiotem artykułu.
  • Osobiste słowne ataki będą usunięte.
  • Proszę nie używaj komentarzy, by zatkać twoją witrynę. Taki materiał będzie usunięty.
  • Upewnij się zanim klikniesz przycisk 'Wyślij', czy widzisz poprawny kod zabezpieczń chroniący naszą witrynę przed spamem. Jeśli nie, kliknij *Odśwież Stronę* w twojrej przeglądarce.
  • Jeśli nie możesz przesłąćzawartości prawdopodobnie wpisano zły kod bezpieczeństwa.
Imię:
E-mail
WWW
Tytuł:
BBCode:Web AddressEmail AddressBold TextItalic TextUnderlined TextQuoteCodeOpen ListList ItemClose List
Komentarz:Kod:* Code
Powiadom mnie o komenatrzach

Powered by AkoComment Tweaked Special Edition v.1.4.6
AkoComment © Copyright 2004 by Arthur Konze - www.mamboportal.com
All right reserved