Refleksja po warsztacie
20.11.2010.

Sekretarz Miasta Międzyzdroje Henryk Nogala refleksja po spotkaniu - warsztacie

 

Witam !

Pracownicy Urzędu Miejskiego w Międzyzdrojach, którzy mieli przyjemność być na spotkaniu wprowadzającym do treningu mentalnego, (wraz z grupa zawodników UKS „Chrobry” )  to:

Zastępca Burmistrza, Kierownik Referatu Nieruchomości, Kierownik Referatu Budżetu i Finansów, Inspektor ds. Kontroli Wewnętrznej, Inspektor ds. Ochrony Środowiska, Kadrowa Urzędu Miejskiego i Sekretarz Miasta.

To warsztatowe spotkanie naszym zdaniem było bardzo dobrze poprowadzone. Pomimo, że było ustawione pod kątem sukcesu sportowego, w wielu aspektach można je było przełożyć na płaszczyznę sukcesu pracownika samorządowego.

Mapa rzeczywistości, obszary UMYSŁU, CIAŁA, KULTURY i ORGANIZACJI, wykorzystywanie silnych stron, niwelowanie stron słabszych, doświadczenia z lepszymi, świadomość, że to wszystko musi zadziałać razem i zaczyna się od głowy, ma wiele wspólnego z karierą urzędniczą. Kontrola emocji, koncentracja, systematyczność, pracowitość, przykłady Andrzeja Grubby i Adama Małysza oraz analiza wywiadu przeprowadzonego z Personem, to kolejne obszary do przemyśleń, jak można niektóre elementy przenieść do pracy w samorządzie.

Na spotkaniu z Panem robiłem notatki, którymi podzieliłem się na zebraniu ze wszystkimi pracownikami Urzędu Miejskiego. Temat spotkał się z dużym zainteresowaniem.

Dziękuję za zaproszenie do uczestnictwa w warsztacie i za ślad jaki on pozostawił w naszych głowach. Przepraszam za zwłokę w odpowiedzi.

Serdecznie pozdrawiam.

Henryk Nogala – Sekretarz Miasta Międzyzdroje.


Dodaj do Ulubionych (654) | Zacytuj ten artykuł na twojej stronie | Odsłon: 3899

Bądź pierwszym, komentującym ten artykuł
Komentarz RSS

Napisz Komentarz
  • Proszę utrzymaj temat wiadomości związany z przedmiotem artykułu.
  • Osobiste słowne ataki będą usunięte.
  • Proszę nie używaj komentarzy, by zatkać twoją witrynę. Taki materiał będzie usunięty.
  • Upewnij się zanim klikniesz przycisk 'Wyślij', czy widzisz poprawny kod zabezpieczń chroniący naszą witrynę przed spamem. Jeśli nie, kliknij *Odśwież Stronę* w twojrej przeglądarce.
  • Jeśli nie możesz przesłąćzawartości prawdopodobnie wpisano zły kod bezpieczeństwa.
Imię:
E-mail
WWW
Tytuł:
BBCode:Web AddressEmail AddressBold TextItalic TextUnderlined TextQuoteCodeOpen ListList ItemClose List
Komentarz:Kod:* Code
Powiadom mnie o komenatrzach

Powered by AkoComment Tweaked Special Edition v.1.4.6
AkoComment © Copyright 2004 by Arthur Konze - www.mamboportal.com
All right reserved