PDF Drukuj Email
28.07.2012.

Pierwsze kroki od marzenia do Mistrzostwa w tenisie stołowym

W dniach 17-27 lipca 2012 roku odbył się obóz tenisa stołowego organizowany przez Jerzego Grycana pt. "Pierwsze kroki od marzenia do Mistrzostwa w tenisie stołowym".

Kadrę szkoleniową tworzyli: Jerzy Grycan, Tomasz Redzimski, Paweł Szeliński, Mariusz Cur i Andrzej Nadrowski. Uczestnicy byli podzieleni na 4 grupy treningowe (7-8 osobowe). Po zakończonym dniu trenerzy zbierali się na naradę podczas której kierownik obozu omawiał zadania na kolejny dzień i była wnikliwa analiza tego co działo się danego dnia.

Żona trenera Grycana Pani Lucyna pomagała we wszystkich sprawach organizacyjnych i dokumentowała poczynania na obozie wykonując zdjęcia. 29 uczestników wspaniale pracowało podnosząc swoje umiejętności techniczne i taktyczne i rozwijając się integralnie.

Oprócz krajowych adeptów tenisa stołowego dwóch uczestników przyjechało z Holandii. Każdego dnia zawodnicy mogli obejrzeć jak się trenuje w Chinach. Podczas obozu było kilka turniejów, gdzie uczestnicy mogli zweryfikować swoje umiejętności, ale nie zabrakło też chwil na relaks. Były wyjazdy popołudniowe do Muzeum Wsi Mazowieckiej w Sierpcu, nad jezioro, gdzie korzystaliśmy z kąpieli i przejazdu łodzią motorową oraz do gospodarstwa agroturystycznego, gdzie uczestnicy je?dzili konno i korzystali ze wszystkich uciech jakie zaoferowali gospodarze.

W czwartek 26 lipca nastąpiło uroczyste podsumowanie obozu. Uczestnicy dostali szczegółowe informacje na temat swojej pracy na obozie, opanowanych technik oraz wytyczne do pracy.

Dzieci bardzo pozytywnie wyrażały się na temat jakości treningów i o całym obozie.

Andrzej NADROWSKI


Dodaj do Ulubionych (679) | Zacytuj ten artykuł na twojej stronie | Odsłon: 2892

Bądź pierwszym, komentującym ten artykuł
Komentarz RSS

Napisz Komentarz
  • Proszę utrzymaj temat wiadomości związany z przedmiotem artykułu.
  • Osobiste słowne ataki będą usunięte.
  • Proszę nie używaj komentarzy, by zatkać twoją witrynę. Taki materiał będzie usunięty.
  • Upewnij się zanim klikniesz przycisk 'Wyślij', czy widzisz poprawny kod zabezpieczń chroniący naszą witrynę przed spamem. Jeśli nie, kliknij *Odśwież Stronę* w twojrej przeglądarce.
  • Jeśli nie możesz przesłąćzawartości prawdopodobnie wpisano zły kod bezpieczeństwa.
Imię:
E-mail
WWW
Tytuł:
BBCode:Web AddressEmail AddressBold TextItalic TextUnderlined TextQuoteCodeOpen ListList ItemClose List
Komentarz:Kod:* Code
Powiadom mnie o komenatrzach

Powered by AkoComment Tweaked Special Edition v.1.4.6
AkoComment © Copyright 2004 by Arthur Konze - www.mamboportal.com
All right reserved