Piotr Ciszak o FUNdamentach
12.03.2013.
   
.
Moje refleksje

                Uczestniczę w programie FUNdamenty Trenera Jerzego Grycana od września 2012 roku. Współpraca pozwala mi udoskonalić siebie i swój warsztat trenerski. Stale się doskonalę i rozwijam. Widzę znaczące efekty w codziennej pracy w klubie. FUNdamenty rozwijają mnie w zawodzie i jako osobę.

                  Wspólnie z trenerami z LKTS Lubanta Luvena Luboń tworzymy taką „uczącą się organizację”.  FUNdamenty to wreszcie fantastyczny zespół życzliwych, otwartych, ambitnych ludzi wspierających się i uczących się od siebie nawzajem. 

                  Od ponad 4 lat studiuję książkę „Integralny Tenis Stołowy”, od początku byłem zafascynowany ideami, które prezentuje „Biblia Tenisa Stołowego”. Jednak po warsztatach i telekonferencjach poczułem, że mój rozwój jako trenera obrócił się o 180 stopni. To jakim człowiekiem jest Trener Jerzy Grycan najlepiej świadczy fakt, że nie tylko przekazuje swoją ogromną wiedzę, ale także potrafi mnie nauczyć jak zastosować to Wszystko w praktyce. Ma to ogromne przełożenie na Moje życie. Wielka pasja i samodoskonalenie to najważniejsze cechy, za które jestem wdzięczny Trenerowi.

                   Zawsze wyznaczam sobie cele te mniejsze, o których wiedzą moi zawodnicy oraz większe, nad którymi będę pracował ciężko przez wiele lat, aby się spełniły. Czy to osiągnę, to już zależy tylko ode mnie. Kto się nie rozwija, ten się cofa. System szkolenia Fundamenty to Nasza wspólna wielka szansa i spróbujmy Wszyscy razem iść w tym kierunku. 

                                                                       Piotr Ciszak www.wzts.pl

.

  


Dodaj do Ulubionych (567) | Zacytuj ten artykuł na twojej stronie | Odsłon: 2368

Bądź pierwszym, komentującym ten artykuł
Komentarz RSS

Napisz Komentarz
  • Proszę utrzymaj temat wiadomości związany z przedmiotem artykułu.
  • Osobiste słowne ataki będą usunięte.
  • Proszę nie używaj komentarzy, by zatkać twoją witrynę. Taki materiał będzie usunięty.
  • Upewnij się zanim klikniesz przycisk 'Wyślij', czy widzisz poprawny kod zabezpieczń chroniący naszą witrynę przed spamem. Jeśli nie, kliknij *Odśwież Stronę* w twojrej przeglądarce.
  • Jeśli nie możesz przesłąćzawartości prawdopodobnie wpisano zły kod bezpieczeństwa.
Imię:
E-mail
WWW
Tytuł:
BBCode:Web AddressEmail AddressBold TextItalic TextUnderlined TextQuoteCodeOpen ListList ItemClose List
Komentarz:Kod:* Code
Powiadom mnie o komenatrzach

Powered by AkoComment Tweaked Special Edition v.1.4.6
AkoComment © Copyright 2004 by Arthur Konze - www.mamboportal.com
All right reserved