Wybierz język
  • Polish
  • English
Menu główne
Start
Szkolenia
FUNdamenty
Szkółki FUNdamentów
Trening mentalny
Coaching indywidualny
Kurs instruktorski
Analiza gry
Czytelnia
Blog
Zgłoszenie on-line
Sklep internetowy
Ebook Book Audio Video
Twój koszyk
Pokaż koszyk
Twój koszyk jest pusty.
Logowanie

Nie pamiętam hasła
Konto? Zarejestruj się!
Zwycięstwo na Węgrzech
11.11.2015.

Zuzanna Sułek usłyszała Mazurka Dąbrowskiego a Patryk Pyśk zdobył srebrny i brązowy medal na Olympic Hopes w Węgierskim Szobathely.

 

Gratulacje dla Prezesa LKTS Lubanty Luboń i (w tej samej osobie) trenera Mariusza Pyśka oraz całego Zespołu Lubońskiego.

 

Zawodnicy Lubońskiego Klubu Tenisa Stołowego udanie zadebiutowali w kadrze narodowej podczas prestiżowego turnieju Olympic Hopes, który odbył się w Węgierskim Szobathely. Zuzia i Patryk wrócili z Węgier z trzema medalami, reprezentowali Polskę w turnieju drużynowym oraz indywidualnym.

Zuzanna Sułek wspólnie z Elżbietą Kwiatkowską z Brzegu Dolnego oraz Wiktorią Wrzosek z Rawy Mazowieckiej zdobyły złoty medal w turnieju drużynowym. Po raz pierwszy w karierze niespełna 12-letnia zawodniczka LKTS Luvena Luboń stojąc na najwyższym stopniu podium usłyszała hymn Polski – Mazurek Dąbrowskiego. Zuzia zdobyła najwięcej punktów dla zespołu polskiego, wygrała cztery z pięciu meczów. W grach singlowych pomimo trzech zwycięskich pojedynków, nasza zawodniczka zajęła 3 miejsce w grupie i niestety nie awansowała do fazy finałowej turnieju. Być może zabrakło Zuzi sił po bardzo intensywnej i efektownej grze w turnieju drużynowym.

Patryk Pyśk i jego koledzy Maksymilian Miastowski z Gdańska oraz Kuba Kwapiś z Rawy Mazowieckiej zaprezentowali się równie dobrze i wywalczyli srebrny medal w turnieju drużynowym. Zwyciężyli Słowacy, których w bezpośrednim meczu pokonał zespół Polski, ale w końcowej punktacji lepsi okazali się nasi południowi sąsiedzi. Patryk wygrał dwa z trzech meczów.W turnieju indywidualnym wychowanek LKTS Luvena Luboń zaprezentował się bardzo dobrze, pomimo przegranego pierwszego meczu w grupie wygrał pewnie kolejne cztery pojedynki i awansował do fazy finałowej zawodów. W półfinale turnieju po dobrej i emocjonującej grze Patryk przegrał z Maksymilianem Miastowskim. Ostatecznie Patryk Pyśk w turnieju indywidualnym zdobył brązowy medal.

Wyjazd na turniej do Szobathely należy uznać za bardzo udany, zwłaszcza pod względem szkoleniowym. Wróciliśmy z kilkugodzinnym materiałem wideo do przeanalizowania gry naszych zawodników. Zuzia i Patryk rozegrali kilkanaście meczów z rówieśnikami na zbliżonym poziomie, zdobyli doświadczenie, które z pewnością zaowocuje w przyszłości.

Mariusz Pyśk

 

zdjęcia na stronie:

http://e-lubon.pl/news/2015-11-11/sukcesy-zuzanny-sulek-i-patryka-pyska-na-wegrzech-10056

http://www.pzts.pl/aktualnosci/sukcesy-polakow-w-turnieju-olympic-hopes-w-szombathely


Dodaj do Ulubionych (185) | Zacytuj ten artykuł na twojej stronie | Odsłon: 1257

Bądź pierwszym, komentującym ten artykuł
Komentarz RSS

Napisz Komentarz
  • Proszę utrzymaj temat wiadomości związany z przedmiotem artykułu.
  • Osobiste słowne ataki będą usunięte.
  • Proszę nie używaj komentarzy, by zatkać twoją witrynę. Taki materiał będzie usunięty.
  • Upewnij się zanim klikniesz przycisk 'Wyślij', czy widzisz poprawny kod zabezpieczń chroniący naszą witrynę przed spamem. Jeśli nie, kliknij *Odśwież Stronę* w twojrej przeglądarce.
  • Jeśli nie możesz przesłąćzawartości prawdopodobnie wpisano zły kod bezpieczeństwa.
Imię:
E-mail
WWW
Tytuł:
BBCode:Web AddressEmail AddressBold TextItalic TextUnderlined TextQuoteCodeOpen ListList ItemClose List
Komentarz:Kod:* Code
Powiadom mnie o komenatrzach

Powered by AkoComment Tweaked Special Edition v.1.4.6
AkoComment © Copyright 2004 by Arthur Konze - www.mamboportal.com
All right reserved