Szkółki FUNdamentów
01.01.2016.

 

 

Czechowice –Dziedzice

www.facebook.com/mksfundamenty 

Trenerzy:

Tomasz Szary            tel. 505 720 869505 720 869  t.szary@gmail.com  

Dagmara Chmielniak  tel. 889 905 450889 905 450 dagamagadara@wp.pl

Karolina Kłaptocz       tel. 501 069 709501 069 709

 

Miejsce i godziny treningów:   FUNdamenty 2  pon – pt (16-18:30)

Tomasz Szary, SP 3 Ligota                             

Grupy FUNdamenty 1:  SP 3 Ligota (pon 16-17:30), wt (16-17:30)

śr 16-17:30, 17:30 – 19, pt 16-17:30       

SPLigota (nowagrupa)                                                                                                                     SPZabrzeg wt (13:30-15) czw(14-15:30)                                                                                                                      

SP Bestwinka Pon 17:30 – 19, czw 17-18:30

 

Grodzisk Mazowiecki

KS Bogoria ul. Westfala 3, 05-827 Grodzisk Mazowiecki 

http://www.bogoriagrodzisk.pl                                                                                                           

Trenerzy:

Tomasz Redzimski tel. 608 183 307608 183 307

Paweł Szeliński  tel. 795 593 320795 593 320

Dariusz Budzich

Bartosz Bartosiewicz

Adam Białek

Zbigniew Grześlak

 

Miejsce i godziny treningów  

http://www.bogoriagrodzisk.pl/ats/gdzie-trenujemy

 

 

Janówek i Chotomów

www.lkslotos.pl; www.facebook.com/uksdarex

 

Trener: Cur Mariusz

      Miejsce i godziny treningów:

      Janówek Pierwszy Szkoła Podstawowa ul. Dworcowa 5   
      Wtorek 18.15-20.45  Czwartek  19.00-21.30
      Chotomów, Gimnazjum ul. Partyzantów 23    
      Poniedziałek 18-20, środa 17.30-21.30

 

 

Jeżewo

 

Publiczna Szkoła Podstawowa im. Wincentego Witosa w Jeżewie
Jeżewo
09-226 Zawidz Kościelny
tel./fax 24/2766702
www.pspjezewo.szkolnastrona.pl


Trener:  Andrzej Nadrowski  tel. 504209692, spjezewo@wp.pl


Miejsce i godziny treningów:  Hala im. A. Grubby przy SP w Jeżewie; 

poniedziałek- piątek  w godzinach 16-18


                         

     Józefów

www.facebook.com/IKRTSwJozefowie 

 

Trener: Paweł Chułerański

Miejsce i godziny treningów: poniedziałek 17:30-19:00,

wtorek 17:00-18:30, piątek 16:30-18:00

 

 

Koszalin

www.kts-koszalinianin.jimdo.com  

 

Trener:  Marcin Marczak    -   marcin.marczak1@wp.pl    

tel.  664-422-005664-422-005

 

Miejsce i godziny treningów:  Sala Gimnastyczna Katolickiej Szkoły,

Koszalin ul. Staszica 38

 

 

Kraków

Trener:  Magdalena Górowska  tel. 511 299 710511 299 710

Miejsce i godziny treningów:                                                                                                                                                                            FUNdamenty 1: ZSO 53 w Krakowie, ul. Stawowa 179 

wtorek 13:15 - 14:45;                                                         

SP 153 w Krakowie, ul. Na Błonie 15D; środa i piątek godz. 16-17:30;                                                       FUNdamenty 2: KS Bronowianka Kraków, ul. Zarzecze 124 A  -

zajęcia codziennie od pon. do pt.

 

 

Luboń

Luboński Klub Tenisa Stołowego  ul. H. Kołłątaja, 162-030Luboń

www.lkts.pl                                                                                                                                        

Trenerzy:

Mariusz Pyśk - mariusz.pysk@lkts.pl tel.696712633

Piotr Ciszakpiotr.ciszak@lkts.pl tel.518641484

Hubert Spychała - hubert.spychala@lkts.pl tel. 662988157

Joanna Drygas - joanna.drygas@lkts.pl tel. 509460205

Treningi codziennie:  LOSiR, Luvena oraz SP nr 4 w Luboniu 

 

 

     Opalenica i Wytomyśl

 

     Trener: Hubert Spychała  tel.  662988157 

     www.Hubert.spychala.lkts.pl              

Opalenica, sala MOSiR ul Parkowa Opalenica http://mktsopalenica.pl/  

 

     Treningi:   wtorki i czwartki 18-20

Wytomyśl, treningi w Sali Wiejskiej

      https://www.facebook.com/Zenit-Wytomy%C5%9Bl-1599187553701447/timeline/

 

 

Pszczyna

www.facebook.com/ulktspszczyna   

 

Trenerzy:

Janusz Friebe  tel. 605730013   ulkts@wp.pl     

Sabina Kukla  tel. 503824007

 

Miejsce i godziny treningów :                                                                                                                                                                  Zespół Zespół Szkół nr 1 Pszczyna ul. K. Wielkiego 5 -

grupa F2  zajęcia wtorek, czwartek, piątek w godz. 17.00-19.30 

Szkoła Podstawowa w Radostowicach  ul. Dworcowa 56 -

grupa F1 zajęcia poniedziałek, środa w godz. 16.00-18.30

Szkoła Podstawowa w Piasku ( nowa grupa, terminy są ustalane)

 

 

Strzelin

www.facebook.com/pages/UKS-Fan-Strzelin-przy-PSP- nr-4

 

Lista trenerów: 

Anna Wnęk   tel. 502815849 

Piotr Bereziuk   tel. 663483533

Bogdan Szandała   tel. 501054495

 

Miejsce i godziny treningów: poniedziałki, środy, czwartki 17-19