Udany rok w Czechowicach -Dziedzicach
środa, 03 styczeń 2018
Udany rok w Akademii Tenisa Stołowego w Czechowicach -Dziedzicach
.

Rok, w którym wygraliśmy więcej niż kiedykolwiek!

Złoto i srebro Mini Olympic Games, świetne starty w GP Polski, ogrom medali Mistrzostw Śląska i turniejów rangi wojewódzkiej, czołowe lokaty w Polsce w rozgrywkach szkolnych.

Rok budowania zespołu trenerskiego!
W 2017 roku obok trenerów Tomka, Dagmary i Karoliny dołączyły do zespołu młode ambitne osoby – Justyna i Joasia. Cały nasz zespół współpracując ze sobą w spójny sposób realizuje program Fundamenty w szkoleniu dzieci na różnych poziomach.

Rok inwestowania w WIEDZĘ!
Nasz zespół trenerski intensywnie uczestniczył w szkoleniach Integralnego Tenisa Stołowego dotyczących : Budowania systemu szkolenia w tenisie stołowym (F4), Treningu taktycznego i rozwoju stylów gry (F5) Budowania szkółek i organizacji szkolenia na etapie wstępnym (F1). Ogrom wiedzy staraliśmy się natychmiast przełożyć na działanie i usprawnienie pracy w klubie.

Rok lepszej organizacji!
W MKS dzięki świetnej współpracy ze szkołą obecnie, aż 14 dzieci trenuje 2x dziennie codziennie. Dzieci uczestniczą w zaplanowanym treningu technicznym, taktycznym, fizycznym i zajęciach na basenie mając zapewnionych 16- 20 godzin zajęć tenisa stołowego tygodniowo! Efektem jest bardzo zrównoważony trening dbający o wszystkie aspekty rozwoju dzieci oraz brak zaległości w edukacji szkolnej. 
Oprócz tzw. Grupy Mistrzowskiej dzieci w wieku 5-12 lat uczestniczą w treningach w 4 grupach zróżnicowanych pod względem zaawansowania.

Rok współpracy! 
W ramach obozów programu Fundamenty mogliśmy trenować w bardzo mocnych grupach treningowych współpracując z najlepszymi i najambitniejszymi trenerami. W maju na zgrupowanie do Czechowic – Dziedzic przyjechały dzieci z Dartom Bogoria Grodzisk Mazowiecki z Trenerem Pawłem Szelińskim, a nasz bardzo pracowity zawodnik Michał Gawlas spędził w 2017 roku kilkadziesiąt dni trenując w bardzo mocnej grupie Bogorii.

Rok rozwoju „małego świata” w klubie.
Realizując nasze założenia szkolenia dzieci w różnych stylach gry w oparciu o ich naturalne predyspozycje i silne strony możemy się pochwalić dużym bogactwem stylów gry w naszym klubie na wzór szkół wolnego czasu w Chinach. Nie jest już zaskoczeniem, że nasze dzieciaki grają nie tylko stylem obustronnego topspina, ale również uchwytem piórkowym w różnych odmianach, atakiem szybkim, kombi – atakiem i obroną podcięciem.

Rok wdzięczności!
Nie udałoby się tego wszystkiego osiągnąć gdyby nie serdeczność i pomoc wielu osób…
Słowa podziękowania dla Burmistrza Mariana Błachuta oraz radnych naszego miasta, dla Pawła Łękawy - Dyrektora MOSiR i pracowników Działu Organizacji Imprez, a w szczególności Pawła Mazura, dla Bartłomieja Żaczka - Prezesa MKS Czechowice – Dziedzice.
Ogromne słowa podziękowania dla Pani Jadwigi Wizner – Dyrektor SP 3 w Ligocie za umożliwienie realizacji naszej pasji na szerszą niż kiedykolwiek skalę. 
Dziękujemy wszystkim naszym rodzicom za wspieranie w różny sposób pasji swoich dzieci, pomoc w organizacji naszych projektów, rozmowy, pomysły, obecność.
Dziękujemy za nieocenioną pomoc w codziennych treningach Adamowi Ramendzie, za zajmowanie się sprawami związanymi z rozgrywkami ligowymi Krzysztofowi Ramendzie i Jackowi Drążykowi.
Dziękujemy naszym partnerom i sponsorom – Adam Hasiak Fabryczna Bistro, Frezcom, Pierogarnia Zapiecek, Carbo Asecura, POLWAX, Unikat II.
Dziękujemy klubom i trenerom za współpracę na wysokim poziomie, a w szczególności Tomaszowi Redzimskiemu, Pawłowi Szelińskiemu i Zbigniewowi Grześlakowi z Dartom Bogoria Grodzisk Mazowiecki oraz Piotrowi Ciszakowi, Mariuszowi Pyśk i Hubertowi Spychale z LKTS Luvena Luboń. 
Ogromne słowa podziękowania za dobre słowo o nas, pytania do nas, obserwowanie i sympatyzowanie z naszym klubem dla wszystkich osób, które spotykamy na zawodach i tym obserwujących nas w mediach społecznościowych.
Dziennikarzom i mediom, którzy o nas piszą: Kronika Beskidzka, Kochamtenisstolowy.pl ,
czecho.pl, Gazeta Czechowicka.


Dziękujemy ŚLZTS i PZTS i coraz lepszą organizację wszystkich zawodów, w których mamy przyjemność uczestniczyć i wprowadzanie korzystnych zmian na rzecz rozwoju naszej dyscypliny.
Z uśmiechem i nadzieją wchodzimy w Nowy 2018 Rok!


Tomasz Szary/ MKS

 

 

Podczas obozu ITS w Limanowej lipiec 2017:


Add as favourites (56) | Quote this article on your site | Views: 337

Be first to comment this article
RSS comments

Write Comment
  • Please keep the topic of messages relevant to the subject of the article.
  • Personal verbal attacks will be deleted.
  • Please don't use comments to plug your web site. Such material will be removed.
  • Just ensure to *Refresh* your browser for a new security code to be displayed prior to clicking on the 'Send' button.
  • Keep in mind that the above process only applies if you simply entered the wrong security code.
Name:
E-mail
Homepage
Title:
BBCode:Web AddressEmail AddressBold TextItalic TextUnderlined TextQuoteCodeOpen ListList ItemClose List
Comment:Code:* Code
I wish to be contacted by email regarding additional comments

Powered by AkoComment Tweaked Special Edition v.1.4.6
AkoComment © Copyright 2004 by Arthur Konze - www.mamboportal.com
All right reserved