Na zdjęciu trener Mariusz Pyśk z podopiecznymi: Julią, Patrykiem, Damianem, Zuzanną i Weroniką

Wielkim sukcesem najmłodszych tenisistów stołowych z LKTS Lubanta Luvena Luboń zakończyło się I Grand Prix Wielkopolski, które odbyło się 20 października w Krzyżu Wielkopolskim. W zawodach uczestniczyło pięcioro dzieci z naszego klubu i wszyscy zajęli miejsca na podium. W kategorii Skrzat (do 2 klasy SP) : Julia Gładysz i Damian Pyśk ,w kategorii Żak (3-4 klasa SP): Weronika Dombka, Zuzia Sułek i Patryk Pyśk.

Julia, Damian i Patryk okazali się najlepszymi zawodnikami w swoich kategoriach w Wielkopolsce zdobywając pierwsze miejsca, a Zuzia i Weronika zajęły odpowiednio drugie i trzecie miejsce, ustępując jedynie Zosi Dominiczak z Ostroroga. Wszyscy nasi zawodnicy zaprezentowali grę na wysokim poziomie sportowym.

Osiągnięte wyniki są potwierdzeniem wspaniałej pracy trenera Mariusza Pyśka opartej na autorskim programie Jerzego Grycana. W tym miejscu składamy gorące podziękowania sponsorom naszego klubu, firmom LUBANTA S.A., LUVENA S.A., Kom-Lub, Hanna Style, Elektroperfekt oraz Miastu Luboń dzięki którym dzieci mogą trenować we wspaniałej hali Lubońskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji oraz firmie LUVENA S.A., która dodatkowo stworzyła możliwość treningu najmłodszym mistrzom na sali w swoich zakładach. Zapraszamy na kolejne Grand Prix Wielkopolski, które odbędzie się w hali LOSiR w Luboniu w dniu15 grudnia.

Krzysztof Sułek