“Jak przygotować się do swoich pierwszych zawodów”. Zapraszamy na V Warsztaty dla dzieci, które tym razem odbędą się w Jeżewie27 II – 2 III 2014.

Sygnatura: MAZ/797/20140205 Na V Warsztatach zaplanowana jest: (1) nauka obserwowania siebie, swojej gry, ale także swojego ciała i umysłu; (2) nauka koncentracji na zadaniach szkoleniowych; (3) nauka różnych metod radzenia sobie z emocjami, np. różnych sposobów relaksowania się i (4) nauka „pierwszych kroków” do wprowadzania najlepszego stanu psychicznego podczas gry, aby „myśleć i czuć się  jak Mistrz Olimpijski”; ćwiczenia odporności psychicznej będą się przeplatały z treningiem technicznym, taktycznym i fizycznym.

Podczas letniego obozu w Jeżewie gościliśmy trenera Kadry Narodowej Tomasza Krzeszewskiego

Obóz w Jeżewie, na pierwszym planie – Trener Andrzej Nadrowski, który jest jednocześnie Dyrektorem Szkoły w Jeżewie Kadra Dziećmi zaopiekują się profesjonalni trenerzy, nauczyciele i pedagodzy – uczestnicy programu FUNdamenty “Od marzenia do mistrzostwa” Jeżewo (gmina Zawidz Kościelny, powiat Sierpc), miejscowość historyczna znana z przemarszu wojsk Króla Władysława Jagiełły na bitwę pod Grunwaldem. (1) Zakwaterowanie, stołówka, hala treningowa w Szkole Podstawowej w Jeżewie, 09-226 Zawidz Kościelny. Szkoła znajduje się przy trasie krajowej nr 10, 12 km przed Sierpcem w kierunku z Warszawy na Toruń, Bydgoszcz. (2) Warsztaty rozpoczynają się 27 lutego o godzinie 15.00 (pierwszego dnia zapewniamy kolację). (3) Noclegi w klasach szkolnych, wygodne łóżka polowe z materacami, schludne pomieszczenia; (4) Stołówka szkolna zapewnia posiłki dla całej grupy jednocześnie – śniadania, obiady, podwieczorki i kolacje; (5) Do szkoły należy otwarta w 2007 roku nowoczesna sala im. Andrzeja Grubby ze stołami wysokiej klasy Donic Persson 25, nowoczesnym zapleczem, szatniami, prysznicami; (6) Będziemy dysponować aulą do zajęć z wideo, pokazów filmowych i elementów treningu mentalnego i taktycznego; (7) Wszyscy uczestnicy będą mieli ubezpieczenie NNW; (8) Opiekunowie i trenerzy powinni odebrać dzieci 2 marca o godzinie 13.30  (po obiedzie). KARTA KWALIFIKACYJNA    Proszę wydrukować, wypełnić (badania lekarskie obowiązkowe lub ważna książeczka sportowca) i przywie?ć ze sobą na Warsztaty. Cena warsztatów:   500 zł Rezerwacja miejsca nastąpi po dokonaniu pełnej wpłaty do dnia 10 lutego br. decyduje kolejność zgłoszeń.   UWAGA! ·        Zgłoszenie proszę przysłać na adres  integralnytenisstolowy@o2.pl  podając: 1) imię i nazwisko uczestnika, 2) dokładną datę urodzenia,3) adres zamieszkania, 4) adres e-mailowy, 5) dwa numery telefonu, 6) imię i nazwisko rodzica, na którego będzie wystawiony rachunek. ·        Konto: Bank Pekao SA, Table Tennis Jerzy Grycan, Numer konta: 06 1240 1066 1111 0010 1803 8997 ·        W ciągu 7 dni od wpłacenia pełnej wpłaty firma Jerzy Grycan Table Tennis na życzenie wystawi fakturę.

                                                          Jerzy Grycan z zespołem