Relacja trenera Pawła Szelińskiego

TURNIEJ RODZINNY W GRODZISKU MAZOWIECKIM

16 marca 2014 r. o godzinie 10 przy ul. Kilińskiego w Grodzisku Mazowieckim odbył się turniej tenisa stołowego dla dzieci ze szkółek,  które są prowadzone przez trenerów miejscowego klubu sportowego Bogoria w pobliskich szkołach. Turniej skierowany był zarówno dla dzieci jak i ich rodziców. W niedzielny poranek na sali zjawiło się blisko 50 uczestników, którzy zmagali się w 3 kategoriach: „rocznik 2005 i młodsi”, „rocznik 2004-2001” oraz „rodzice”.

Myślę, że to ogromny sukces, że tego dnia zjawiło się tylu młodych miłośników tenisa stołowego. Była to znakomita możliwość do sprawdzenia swoich umiejętności, które dzieci kształtowały od początku roku szkolnego. Na początku zawodów trenerzy ze szkółek nagrodzili najbardziej zaangażowane dzieci. Nie przypadkowo dzieci te zajęły również czołowe miejsca w turnieju. Cieszy nas to, że dzieci pomimo młodego wieku chętnie uczestniczą w treningach tenisa stołowego, a Ci którzy solidnie pracują mają również dobre wyniki w rywalizacji z rówieśnikami. Chcielibyśmy, aby w przyszłych turniejach wzięło udział jeszcze więcej osób i szczególnie tych najbardziej zaangażowanych. Była to zarazem świetna możliwość do spędzenia aktywnie czasu przez całą rodzinę oraz wspierania się nawzajem. Często oprócz efektownych zagrań mogliśmy zarówno zaobserwować jak rodzice udzielają wskazówek swoim pociechom jak i co ciekawsze dzieci również korygowały swoich rodziców chcąc, aby odnieśli sukces.

 Następny turniej planujemy zorganizować już w maju, liczymy na to, że ładna pogoda nie przeszkodzi w stawieniu się do rywalizacji przy pingpongowym stole.

Szczególne podziękowania należą się sponsorowi naszego turnieju EKO-HETMAN        Sp z o.o. dzięki któremu wszystkie dzieci otrzymały koszulki. Podziękowania za poczęstunek dla Firmy Czarpol (dojrzewalnia bananów) oraz Pizzerii Biesiadowo.

 

Paweł Szeliński

 

Zdjęcia pochodzą ze strony:

https://drive.google.com/folderview?id=0B_ehPrLmzRkeWjJWTjVhcG5NTDQ&usp=sharing

Wyniki: http://www.bogoriagrodzisk.pl/aktualnosci.php?a=1295&b=17&c=aktu  [ngg_images source=”galleries” container_ids=”297″ display_type=”photocrati-nextgen_basic_thumbnails” override_thumbnail_settings=”0″ thumbnail_width=”240″ thumbnail_height=”160″ thumbnail_crop=”1″ images_per_page=”20″ number_of_columns=”0″ ajax_pagination=”0″ show_all_in_lightbox=”0″ use_imagebrowser_effect=”0″ show_slideshow_link=”1″ slideshow_link_text=”[Pokaz zdjęć]” order_by=”sortorder” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”500″]