Relacja z „FUNdamentalnego treningu” w Czechowicach-Dziedzicach.

Na zdjęciach Trenerzy: Kamila Kajniak, Beata Mlicka, Krzysztof Żebro, Janusz Friebe, Tomasz Szary ze swoimi wychowankami.

„02.05.14 Hala w Czechowickiej Ligocie zamieniła się w tenisową Mekkę. Za sprawą piątki trenerów z dwóch województw, różnych pięciu klubów, ale idących jedną ”drogą szkoleniową” nazwaną ”FUNdamenty – Od marzenia do mistrzostwa”, dwudziestka dzieci mogła przez cały dzień doskonalić swoją technikę pod ich okiem. Kamila (Skawina), Beata (Skawina), Krzysiek (Piotrowice), Janusz (Pszczyna) i wreszcie gospodarz pierwszego takiego spotkania Tomasz (Czechowice) przez 8 godzin przekazywali swoją FUNdamentalną wiedzę młodym, ambitnym podopiecznym, którzy wykazali się ogromnym skupieniem i koncentracją przez cały dzień. Trening ten opierał się na prezentacji różnych technik uderzeń, imitacji tych zagrań, oraz praktyki przy stołach. Każdy z trenerów przywiózł do Czechowic swoich podopiecznych, jednak żaden z podopiecznych nie trenował ze swoim trenerm. To było jedno z głównych założeń warsztatów. Po każdym ćwiczeniu trenerzy wymienili się uwagami, sugestiami.”  
 
dsc_6618
 
dsc_6737
 
„Warto powiedzieć że pracowaliśmy w świetnych warunkach i atmosferze. (Pyszny obiad :)) Podczas podsumowania każdy z uczestników był zmęczony, ale i zadowolony z tego spotkania. Jeśli chodzi o trenerów to najlepiej zacytować komentarz gospodarza: ” …Zrobiliśmy kawał dobrej roboty…”.Słowa szczególnego podziękowania dla Tomka Szarego, za świetną organizację. Mamy nadzieję, że takie wspólne warsztaty to początek czegoś nowego, czegoś co stanie się cyklem treningów. Bo nie ma nic lepszego niż radość podopiecznych z robionego postępu!” 
 
dsc_6616
 
dsc_6646
 
dsc_6609
 
dsc_6720
 
dsc_6759
 
dsc_6798