Drugi w sezonie 14/15 warsztat szkoleniowy FUNdamentów w Małopolsce przeprowadziliśmy 18 października w obiektach Bronowianki Kraków.

Podczas treningów wspólnie pracowało 29  pingpongistek i pingpongistów z 8 ośrodków tenisa stołowego (CKiS Skawina, AS Progres Kraków, KS Bronowianka Kraków, LKS Piotrowice, UKS Matt Kraków, Lachowice, Olkusz, Spójnia Warszawa) prowadzonych na co dzień przez trenerki i trenerów FUNdamentów: Magdalenę Górowską, Annę Połeć, Kamilę Kajniak, Beatę Mlicka, Krzysztofa Żebro, Rafała Utylskiego, Stanisława Ocłonia.

Cieszymy się, że dzieci tak chętnie uczestniczą w warsztatach – chcą doskonalić swoje umiejętności gry. Na treningu spotykają się dzieci z różnych ośrodków tenisa stołowego, co zdecydowanie podnosi poziom grup treningowych. Treningi są też dłuższe niż te „w tygodniu”, a grupy treningowe 6-10 osobowe co pozwala na pełny, profesjonalny trening.

Podczas dwóch 3 godzinnych sesji treningowych w małej hali KS Bronowianka Kraków trenerzy: Anna Połeć, Kamila Kajniak, Beata Mlicka, Krzysztof Żebro prowadzili trening techniczny, taktyczny i sprawnościowy. Chcemy, aby naszą pracę wypełniała refleksja/zastanawianie się – nad własną grą, nad treningiem, nad sobą, nad współpracą z innymi – co przyczynia się do mądrego rozwoju każdego z nas.

W tym roku warsztaty szkoleniowe dla dzieci w Małopolsce odbędą się jeszcze: 30 listopada i 13 grudnia.

Zapraszamy!
Magdalena Górowska

Zdjęcia: Kamila Kajniak i Krzysztof Żebro