Udział Integralnego Tenisa Stołowego w konferencji, na której Jerzy Grycan i Tomasz Redzimski zaprezentują temat “Integralny rozwój na przykładzie Programu Od marzenia do mistrzostwa w tenisie stołowym“.

SPIN 2014 odbędzie się w dniach 22-23 listopada 2014 w Gdańsku w Olivia Business Center

Zapraszamy zainteresowane osoby do Gdańska

Sprawdźcie program i inne szczegóły na:

max-results=7&start=7&by-date http://spotkaniaintegralne.blogspot.com/search?updated-max=2014-10-12T15:05:00%2B02:00&=false

www.integralni.org

https://www.facebook.com/events/679724388773410/?ref=22

 „Tegoroczna konferencja SPIN, to już siódma edycja Spotkań Integralnych. Każda z nich była próbą zrozumienia współczesnego świata, układaniem spójnego wzoru opisującego naszą rzeczywistość. Próby te podejmowaliśmy budując odpowiedzi wokół przewodniego tematu spotkania. Szukaliśmy połączeń odległych obszarów. Staraliśmy się znaleźć związki pomiędzy tym, co na pozór powiązane nie jest. Poszerzaliśmy nasze widzenie zarówo wszerz, jak i w głąb. Stąd na prelegenci reprezentowali dziedziny nieraz bardzo od siebie odległe.”

„Błyskawiczny rozwój technologii, zmiany stylów życia setek ludzi, skokowy przyrost wiedzy, by wymienić tylko kilka zjawisk, jakie towarzyszą nam na co dzień, z jednej strony niesie wiele obietnic i nadziei, z drugiej zaś wiąże się z ryzykiem i obawami. Nic dziwnego zatem, że mamy zarówno apologetów rozwoju i postępu w każdej dziedzinie ludzkiego życia, fascynatów nowinek technicznych, czy osoby chętnie eksperymentujące z nowymi rolami społecznymi. Jest też, chyba równie wiele, osób widzących w rozwoju więcej zagrożeń niż nadziei i propagujących raczej odwoływanie się do tradycji i poszukujących tego, co w życiu ludzi niezmienne. Jednakże większość z nas nie jest ani szczególnie przywiązana postępu i rozwoju, jak i do niezmiennego trwania w tym co było.”