Zapraszamy na obóz szkoleniowy dla dzieci i młodzieży „Pierwsze kroki od marzenia do mistrzostwa”.

Limanowa 15-21 luty 2015

    Nr obozu w Kuratorium MEN: MAZ/960/20150118

Uczestnicy Ten obóz jest dla dzieci ze szkół podstawowych oraz gimnazjalnych w wieku 7- 15 lat. Jest dla każdego kto: (1) marzy o Mistrzostwie w tenisie stołowym i w życiu, (2) chce się uczyć podstaw tego sportu, (3) chce doskonalić zarówno swoje ciało jak i umysł, (4) chce spotkać innych pasjonatów z całego kraju (5) współtworzyć niepowtarzalną atmosferę uczenia się i zabawy.

Cel obozu   Na obozie uczestnicy nabędą lub udoskonalą: (1) podstawowe umiejętności techniczno-taktyczne gry w tenisa stołowego, (2) rozwiną podstawowe cechy motoryczne, najważniejsze dla swojego etapu rozwojowego, (3) opanują elementarne umiejętności treningu mentalnego, (4) dowiedzą się „jak sport może zmienić ich świat na dużo lepsze miejsce do życia”;

Program Na obozie planujemy:

trening wykorzystujący najlepsze doświadczenia w szkoleniu mistrzów świata w tenisie stołowym 3-6 godzin dziennie, a w tym: (1) naukę i doskonalenie podstawowej techniki gry – uchwytów rakietki, postawy gotowości, pracy nóg, serwów i odbiorów, uderzeń atakujących i obronnych itp., (2) ćwiczenia wieloma piłkami  rozwijające sprawność specjalną, (3) ćwiczenia rozwijające cechy motoryczne – ćwiczenia koordynacyjne, gry i zabawy zwinnościowe i szybkościowe, (4) ćwiczenia rozciągające i kompensacyjne;

trening wykorzystujący najlepsze na świecie praktyki treningu mentalnego –ćwiczenia odporności psychicznej będą wplecione w całe zgrupowanie: (1) nauka obserwowania siebie, swojej gry, ale także swojego ciała i umysłu; (2) nauka koncentracji na zadaniach szkoleniowych; (3) nauka różnych metod radzenia sobie z emocjami, np. różnych sposobów relaksowania się i (4) nauka „pierwszych kroków” do wprowadzania najlepszego stanu psychicznego podczas gry, aby „myśleć i czuć się  jak Mistrz Olimpijski”;

wewnętrzne gry i zawody – umożliwiające naukę podstawowych zasad taktycznych gry i „sztuki wygrywania”;

aktywny wypoczynek – w trzecim dniu pobytu po południu zaplanowana jest wycieczka (program do uzgodnienia z uczestnikami obozu).

Kadra Dziećmi zaopiekują się profesjonalni trenerzy i pedagodzy – uczestnicy programu „FUNdamenty. Od marzenia do Mistrzostwa. Wszyscy mają wieloletnie doświadczenie pracy w edukacji, kulturze fizycznej i sporcie, wszyscy są pasjonatami o wysokiej kulturze osobistej; Ten zespół ludzi zapewni profesjonalną opiekę a także zadba o dyscyplinę i dobrą zabawę!

Kierownikiem obozu jest Jerzy Grycan – trener klasy mistrzowskiej, trener mentalny, wieloletni trener kadr narodowych Polski i Australii, jego wychowankowie zdobyli setki medali na mistrzostwach krajowych i międzynarodowych, autor książki „Integralny tenis stołowy”;

Miejsce  Limanowa jest pięknie położonym miastem w Beskidzie Wyspowym (25 km od Nowego Sącza); (1) Zakwaterowanie i hala treningowa – Zespół Szkół Samorządowych   Nr 4 im. św. Jana z Kęt, 34-651 Limanowa ul. Reymonta 3,;  (2) Opiekunowie lub trenerzy powinni przyjechać  z dziećmi 15 lutego między 14:00-17:00 i zgłosić się do recepcji obozu; pierwszego dnia zapewniamy kolację; (3) Noclegi w pięknej, nowoczesnej szkole, 5-6 osobowych salach z dostępem do bieżącej wody,  wygodne łóżka z pościelą; (4) Posiłki dla całej grupy jednocześnie – śniadania, obiady, podwieczorki i kolacje; (5) Szkoła posiada salę treningową ze stołami wysokiej klasy; możemy też korzystać z siłowni i boiska. (6) Będziemy dysponować świetlicą i salą do zajęć z wideo, pokazów filmowych i elementów treningu mentalnego i taktycznego; (8) Wszyscy uczestnicy będą mieli ubezpieczenie NNW; (9) Opiekunowie i trenerzy powinni odebrać dzieci (opuścić obóz) 21 lutego między 8:30-12:00.

Pros r Proszę o dokładne i czytelne wypełnienie karty kwalifikacyjnej. Karta musi być obowiązkowo podpisana przez lekarza. Proszę zwrócić uwagę na ostatnią stronę,   gdzie rodzice powinni złożyć podpis, że w razie konieczności zgadzają się na zabiegi ratujące zdrowie i życie. Kartę wyślemy zainteresowanym e-mailem.

Co powiedzieli o naszych obozach… 

Relacje uczestników akcji Lato 2014

 

Cena obozu: 969 zł

Uczestnicy programu FUNdamenty mają zniżkę 100 zł

 Rezerwacja miejsca nastąpi po wpłaceniu zaliczki  w wysokości 600 zł  do 10 stycznia 2015, pozostałą kwotę można uregulować gotówką w dniu przyjazdu lub wcześniejszym przelewem.

      O przyjęciu na obóz decyduje kolejność zgłoszeń.  

  • Zgłoszeniejak najszybciej proszę przysłać na adres  integralnytenisstolowy@o2.pl  podając: 1) imię i nazwisko uczestnika, 2) dokładną datę urodzenia, 3) adres zamieszkania, 4) adres e-mailowy, 5) dwa numery telefonu, 6) imię i nazwisko rodzica, na którego będzie wystawiony rachunek.
  • Konto: Bank Pekao SA, Table Tennis Jerzy Grycan, Numer konta: 06 1240 1066 1111 0010 1803 8997
  • W ciągu 7 dni od wpłacenia pełnej wpłaty firma Jerzy Grycan Table Tennis na życzenie wystawi rachunek i oświadczenie o pobycie  dziecka na obozie w celu uzyskania zwrotu pieniędzy z funduszu socjalnego zakładu pracy za wypoczynek dziecka.

Jerzy Grycan z zespołem 

Dodatkowych informacji udziela: Jerzy Grycan +48 696 557 718. Dla dzieci (i ich opiekunów) z programu FUNdamenty informacji udzielają także ich trenerzy bezpośredni.  Proszę też szukać dodatkowych i uaktualnionych informacji na stronie www.integralnytenisstolowy.com

Uczestnik powinien zabrać ze sobą na obóz: rakietkę do gry, kartę kwalifikacyjną uczestnika obozu, legitymację szkolną, stroje do gry i do biegania.