Na zdjęciu od lewej: Trener Tomasz Redzimski z podopiecznymi Miłoszem Redzimskim i Szymonem Wiśniewskim z Grodziska Mazowieckiego; w środku Mateusz Zalewski z Serocka podopieczny Antoniego Wieczorka (z zespołem)

W zakończonym wczoraj w Wyszogrodzie turnieju półfinałowym Mini Olimpic Games zawodnicy K.S.Dartom Bogoria zajęli czołowe miejsca. W konkurencji chłopców, w finale zawodów dla MŁODZIKÓW grało dwóch naszych ŻAKÓW: Szymon Wiśniewski i Miłosz Redzimski. 

Nasza jedyna dziewczynka, Nikola Brejnak zajęła miejsca 7-8 i również zakwalifikowała się do turnieju finałowego. Największym naszym sukcesem jednak było to, że w sześcioosobowej ekipie mieliśmy cztery różne style gry: obustronny topspin (M. Redzimski, Sz. Wiśniewski), atak szybki bekhendem i topspin forhendem (N. Brejnak), obrona podcięciem w półdystansie (Mikołaj Giereło – żak, m-ce 33-48, Adam Stąporek, m-ce 33-48) oraz atak szybki forhendem (krótki czop) i bekhendem (Mikołaj Parys, m-ce 21-24).

Mielibyśmy w tych zawodach przedstawiciela jeszcze jednego stylu (uchwyt piórkowy, atak szybki forhendem (krótki czop) i topspin bekhendem), ale Jakub Lis z powodu stłuczenia nogi wycofał się z udziału w zawodach.

Coraz nam bliżej do “małego świata” i to jest budujące. Wyzwaniem jest jednak jeszcze bardziej skrupulatne realizowanie założeń programu “FUNdamenty- od marzenia do mistrzostwa” autorstwa Jerzego Grycana. To jest nasza szansa na dalszy postęp.

Gratulacje dla trenerów Darka Budzicha i Pawła Szelińskiego!

Pozdrawiam Tomasz Redzimski

Zawodnicy Bogorii z trenerem Dariuszem Budzichem Zapraszamy na stronę: http://tomaszredzimski.blogspot.com/ oraz http://gazetapowiatowa.pl/sport/inne/mini-olimpic-games-zalewski-na-podium-w-wyszogrodzie/