“Dzięki Wam to był wspaniały 2015 rok! Dlaczego? Czy w czymkolwiek poczyniliśmy krok naprzód? Liczba trenujacych dzieci rok temu to 18 – osób, dziś 45! Najmłodszy zawodnik rok temu to 8-latek, dziś trenuje 20 dzieci w wieku 6 lat!

Treningi prowadzi już 3 trenerów przeszkolonych w programie FUNdamenty 2! W ciągu każdego miesiąca odbywa się ponad 120 godzin treningowych w 5 grupach zaawansowania ! Najlepszy sukces sportowy rok temu to medal Mistrzostw Śląska, dziś medal GP Polski! Biorące udział w turniejach dzieci coraz lepiej “radzą sobie ” z wygraną i porażką w grze na punkty.. Rodzice naszych młodych sportowców poznają techniki wspierania swoich pociech w dążeniu do Mistrzostwa sportowego i osobistego.. Zespół Trenerski to ciągłe doskonalenie siebie na warsztatach, telekonferencjach, obozach, wspólnych analizach…

To był wspaniały rok, ale… jest jeszcze dużo do zrobienia… bo plany mamy bardzo ambitne. Nie udałoby się to wszystko bez Was drodzy Zawodnicy i Rodzice, Kibice i Sympatycy naszych poczynań.. Szczególne podziekowania dla trenerów Huberta, Piotrka, Joasi i Mariusza ( LKTS Luboń), Pawła i Tomka (Bogoria Grodzisk Mazowiecki), Janusza ( ULKTS Pszczyna), Ani Wnęk (Fan Strzelin), Rafała Utylskiego (Kraków, Lublin), Kamili i Beaty (CKiS Skawina) – za rozmowy, inspiracje, współpracę, dzielenie się doświadczeniem i pracę na obozach.. .. Trenerom ze śląska za zdrową rywalizację na turniejach.. … i Jurkowi Grycanowi za Pomoc w stworzeniu Tego Wszystkiego. Szczęśliwego Nowego Roku życzy zespół trenerów Dagmara Chmielniak, Karolina Kłaptocz, Tomek Szary oraz nasza kadra “zarządzająca” Paweł Mazur i Paweł Łękawa.”
 
źródło i więcej zdjęć: https://www.facebook.com/mksfundamenty