Poznaj refleksje uczestników szkolenia FUNdamenty 1 w Serocku.

„Udział w Fundamentach pozwolił mi odbudować motywację do pracy. Przed kursem myślałam o tym, czy nie zakończyć już przygody z tenisem stołowym. A tu nagle metamorfoza-fantastyczne zajęcia z p. Jerzym Grycanem, sposób prowadzenia zajęć, osobiste zaangażowanie, indywidualne podejście do każdego uczestnika szkolenia sprawiły, że odkryłam w sobie ogromną siłę i chęć do dalszego doskonalenia warsztatu pracy i szkolenia tenisistów stołowych w Serocku. Myślę, że wszyscy uczestnicy kursu odkryli tenis stołowy na nowo.”  Barbara Klik

„Kończę FUNdamenty 1 z poczuciem dobrze spędzonego czasu. Wiadomości są uporządkowane i usystematyzowane”

„Chciałem podziękować za cały kurs, jestem zaskoczony tą formą szkolenia w pozytywnym sensie, atmosferą, która tutaj panowała i to jak mogliśmy tu ćwiczyć – służyło to dobrym efektom. Bardzo mi się podobało to co wyniosłem, poszerzyłem, inne spojrzenie (trenerskie a nie zawodnika) nauczyłem się na tyle, że mam zaplecze do prowadzenia lekcji”

„Dziękuję. Dowiedziałem się jak szkolenie w tenisie stołowym powinno wyglądać, ogólnie to ogrom wiedzy został mi przekazany. Więcej zrozumiałem na drugiej części, jest to teraz dla mnie wszystko przyswajalne”

„Uważam, że spędziłem bardzo dobry czas i chciałem wszystkim podziękować.”

„Uzmysłowiłem sobie, co może dać ten super program gdy chcemy dobrze szkolić. Dziękuję za pomoc w czasie ćwiczeń, za uwagi. Również jestem zaskoczony formą szkolenia, bo nie wiedziałem jak to będzie wyglądało, na dotychczasowych innych szkoleniach było mało interesujących mnie treści a tutaj musiałem za tym całym materiałem gonić, żeby to wszystko zrozumieć i przyswoić.”

„Żałuję bardzo, że nie mogłem uczestniczyć w pierwszym szkoleniu. Bardzo ważne jest dla mnie i wartościowe to, że zajęcia teoretyczne przeplatają się z zajęciami praktycznymi, to co dowiadujemy się tutaj -bardzo szybko weryfikujemy na sali. Możemy też wymieniać opinie między sobą. Bardzo zadowolony jestem z formy, bo daje ona wysoko efektywne wyniki.”

 „Uczestniczę kolejny raz w warsztatach FUNdamenty1 i kończę te warsztaty z poczuciem spędzenia naprawdę solidnego czasu.”

„Ja również uczestniczę po raz czwarty i uważam, że każda kolejna edycja FUNdamentów 1 jest coraz lepsza. Cel, który sobie założyłem został spełniony: ludzie, którzy są przygotowani do prowadzenia zajęć tu na naszym terenie, myślę, że odbudujemy tenis stołowy”

J.G. „Każda osoba wnosi niesamowitą wartość do szkolenia, każdy ma różne talenty, każdy ma taki potencjał, że może wnieść do tenisa stołowego coś wyjątkowego, talenty, które się przydadzą w budowaniu Narodowego Programu Tenisa Stołowego. Marzy mi się, by wykreować kolejne pomysły, twórcze i rozwijające dla każdego z osobna, żeby to był dobry początek- tego nam życzę i żebyśmy szli dalej, bo jest co robić.”

„Refleksja jest podstawą pracy trenera”