Z wielką przyjemnością witam Cię na nowym portalu Integralnego Tenisa Stołowego. To miejsce, które gromadzi wiedzę i kluczowe wydarzenia z ostatnich 12 lat mojej działalności.

Przez kilkanaście minionych miesięcy angażowałem się w wiele projektów związanych z polskim tenisem stołowym. Między innymi pracowałem nad przygotowaniem Narodowego Programu Rozwoju Tenisa Stołowego, a także nad konstruowaniem systemu szkolenia trenerów w Polsce w ramach Zintegrowanego Systemu Kwalifikacji. Prowadziłem warsztaty dla trenerów i dla dzieci w ramach programu FUNdamenty, a także i miałem swoje wystąpienie podczas Kongresu Nauki ITTF w Budapeszcie. Starałem się na bieżąco informować Was o postępach działań na Facebooku, a jednocześnie marzyłem o miejscu, w którym mógłbym usystematyzować wiedzę o poszczególnych projektach.

W efekcie powstał niniejszy portal. Jest to wersja Beta, a to oznacza, że mogą pojawić się jeszcze pewne niedociągnięcia, np. niedziałający link albo literówka. Gdybyś zauważył/a jakąś nieprawidłowść, będę wdzięczny za informację na ten temat. Ze względu na to, że byłem pochłonięty pracą, nowa strona mogła powstać wyłącznie dzięki wsparciu bliskich mi osób, za co chciałbym w tym miejscu serdecznie podziękować! 

Zależy mi na tym, aby portal Integralnego Tenisa Stołowego był klarowną, poukładaną skarbnicą wiedzy, a jednocześnie przestrzenią do dyskusji. Mam poczucie, że znaczna część postów w sekcji Aktualności nie uległa przedawnieniu. Wiele wpisów sprzed lat zawiera w sobie cenne porady, wskazówki, spostrzeżenia i refleksje. Dążę do tego, by każdy, nawet odwiedzający stronę po raz pierwszy, mógł szybko dotrzeć do potrzebnych informacji, a z drugiej strony – aby osoby powracające na stronę zawsze mogły znaleźć tu kolejną dawkę wiedzy i inspiracji. Zachęcam Was do zapoznania się ze stroną główną i poszczególnymi sekcjami. Jestem ciekawy Waszych opinii i z chęcią wysłucham ewentualnych sugestii co do kształtu strony.

O nowych wpisach będę zawsze informował za pośrednictwem Facebooka. Warto zatem polubić profil Integralnego Tenisa Stołowego, aby nie przegapić żadnej nowości. 

Pozdrawiam
Jerzy Grycan