Tenis stołowy to walka inteligencji, koncentracji spokoju i zdolności dostosowania się do zmiennych sytuacji

Teng Yi

Program

system szkolenia w tenisie stołowym

FUNdamenty 0

Trening fizyczny dla tenisistów stołowych


Zobacz także:

http://integralnytenisstolowy.com/warsztaty-w-czechowicach-dziedzicach/

FUNdamenty 2

Szkolenia podstawowe. W tym m.in. :



- style gry

- techniki dla poszczególnych stylów

- serwy

FUNdamenty 3

Umiejętności rozwijania odporności psychicznej w sobie i u swoich wychowanków.



Zobacz również:

http://integralnytenisstolowy.com/fundamenty-3-w-brzegu-dolnym/

http://integralnytenisstolowy.com/fundamenty-3-w-brzegu-dolnym-2/

FUNdamenty 4

Prowadzenie integralnego biznesu w tenisie stołowym. Tworzenie i odkrywanie coraz wyższej jakości szkolenia i jego organizacji.



Zobacz:

http://integralnytenisstolowy.com/fundamenty-4-w-serocku/

http://integralnytenisstolowy.com/fundamenty-4-w-serocku-drugi-zjazd/

FUNdamenty 5

Taktyka gry, świadomość taktyczna i kształtowania różnych stylów gry

Zobacz również: http://integralnytenisstolowy.com/fundamenty-5-po-raz-pierwszy/ http://integralnytenisstolowy.com/tomasz-szary-o-fundamentach-5/

Warsztaty

Nadchodzące terminy warsztatów

28.06-1.07.2018

FUNdamenty 1

Brzeg Dolny

21-24.06.2018

FUNdamenty 1

Grodzisk Mazowiecki

14-17.06.2018

FUNdamenty 1

Toruń

30.05-2.06.2018

FUNdamenty 1

Czechowice-Dziedzice

Kluby w programie

Strzelin

www.facebook.com/pages/UKS-Fan-Strzelin-przy-PSP- nr-4

Lista trenerów: 

Anna Wnęk   tel. 502815849 

Piotr Bereziuk   tel. 663483533

Bogdan Szandała   tel. 501054495

Miejsce i godziny treningów: poniedziałki, środy, czwartki 17-19

Pszczyna

www.facebook.com/ulktspszczyna   

Trenerzy:

Janusz Friebe  tel. 605730013   ulkts@wp.pl     

Sabina Kukla  tel. 503824007

Miejsce i godziny treningów:                                                                                                                                   

Zespół Zespół Szkół nr 1 Pszczyna ul. K. Wielkiego 5 –

grupa F2  zajęcia wtorek, czwartek, piątek w godz. 17.00-19.30 

Szkoła Podstawowa w Radostowicach  ul. Dworcowa 56 –

grupa F1 zajęcia poniedziałek, środa w godz. 16.00-18.30

Szkoła Podstawowa w Piasku ( nowa grupa, terminy są ustalane)

Opalenica i Wytomyśl

Trener: Hubert Spychała  tel.  662988157 

www.Hubert.spychala.lkts.pl              

Opalenica, sala MOSiR ul Parkowa Opalenica http://mktsopalenica.pl/  

Treningi:   wtorki i czwartki 18-20

Wytomyśl, treningi w Sali Wiejskiej

https://www.facebook.com/Zenit-Wytomy%C5%9Bl-1599187553701447/timeline/

Luboń

Luboński Klub Tenisa Stołowego  ul. H. Kołłątaja, 162-030Luboń

www.lkts.pl ,                                                                                                                                        

Trenerzy:

Mariusz Pyśk – mariusz.pysk@lkts.pl tel.696712633

Piotr Ciszak – piotr.ciszak@lkts.pl tel.518641484

Hubert Spychała – hubert.spychala@lkts.pl tel. 662988157

Joanna Drygas – joanna.drygas@lkts.pl tel. 509460205

Treningi codziennie:  LOSiR, Luvena oraz SP nr 4 w Luboniu 

Kraków

Trener:  Magdalena Górowska  tel. 511 299 710511 299 710

Miejsce i godziny treningów:                                                                                                                                                                 

FUNdamenty 1: ZSO 53 w Krakowie, ul. Stawowa 179 

wtorek 13:15 – 14:45;                                                         

SP 153 w Krakowie, ul. Na Błonie 15D; środa i piątek godz. 16-17:30;                                                   

FUNdamenty 2: KS Bronowianka Kraków, ul. Zarzecze 124 A  –

zajęcia codziennie od pon. do pt.

Koszalin

www.kts-koszalinianin.jimdo.com  

Trener:  Marcin Marczak    –   marcin.marczak1@wp.pl    

tel.  664-422-005664-422-005

Miejsce i godziny treningów:  Sala Gimnastyczna Katolickiej Szkoły,

Koszalin ul. Staszica 38

Józefów

www.facebook.com/IKRTSwJozefowie 

 

Trener: Paweł Chułerański

Miejsce i godziny treningów: poniedziałek 17:30-19:00,

wtorek 17:00-18:30, piątek 16:30-18:00

Jeżewo

Publiczna Szkoła Podstawowa im. Wincentego Witosa w Jeżewie
Jeżewo
09-226 Zawidz Kościelny
tel./fax 24/2766702
www.pspjezewo.szkolnastrona.pl

Trener:  Andrzej Nadrowski  tel. 504209692spjezewo@wp.pl

Miejsce i godziny treningów:  Hala im. A. Grubby przy SP w Jeżewie; 

poniedziałek- piątek  w godzinach 16-18

Janówek i Chotomów

www.lkslotos.plwww.facebook.com/uksdarex

Trener:  Cur Mariusz

Miejsce i godziny treningów:

Janówek Pierwszy Szkoła Podstawowa ul. Dworcowa 5   

Wtorek 18.15-20.45  Czwartek  19.00-21.30

Chotomów, Gimnazjum ul. Partyzantów 23    

Poniedziałek 18-20, środa 17.30-21.30

Grodzisk Mazowiecki

KS Bogoria ul. Westfala 3, 05-827 Grodzisk Mazowiecki 

http://www.bogoriagrodzisk.pl                                                                                                           

Trenerzy:

Tomasz Redzimski tel. 608 183 307

Paweł Szeliński  tel. 795 593 320

Dariusz Budzich

Bartosz Bartosiewicz

Adam Białek

Zbigniew Grześlak

Miejsce i godziny treningów  

http://www.bogoriagrodzisk.pl/ats/gdzie-trenujemy

Czechowice-Dziedzice

http://www.facebook.com/mksfundamenty

Trenerzy: 

Tomasz Szary: tel. 505 720 869  t.szary@gmail.com 

Dagmara Chmielniak : tel. 889 905 450 dagamagadara@wp.pl

Karolina Kłaptocz:  tel. 501 069 709

Miejsce i godziny treningów:   

FUNdamenty 2  pon – pt (16-18:30)

Tomasz Szary, SP 3 Ligota                             

Grupy FUNdamenty 1:  SP 3 Ligota (pon 16-17:30), wt (16-17:30)

śr 16-17:30, 17:30 – 19, pt 16-17:30       

SPLigota (nowagrupa)                                                                                                     

SPZabrzeg wt (13:30-15) czw(14-15:30)                                                                                                                       

SP Bestwinka Pon 17:30 – 19, czw 17-18:30